Şifremi Unuttum
Üye Giriş Formu
Üye Oluşturma Formu

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.

Popüler Yorum
Yorumlar (13)
naleil
1 sene önce
Yanlış spoiler verilmiş.. Jon; lyanna stark ile rhaegar targaryen in oğlu. o yüzden robert a söyleme diyor. şayet rhaegar kaçırmıştı zaten lyannayı. o sırada oluyor bu olay. yani jon, bir targaryen, daenerys 'te onun halası oluyor. aslında yarı stark yarı targaryen ama erkek olduğu için biz targaryen diyelim :))
jon
1 sene önce
jon snow ned starkın yeğeni kız kardesının oğlu babası robert
serkan coskun
1 sene önce
gelecek sezon bol aksiyon ve kan göreceğiz ama sansa nın pişmanlığı yüzünden okunuyordu ve khalesi ordusunu daha da büyütecek gibi gözükuyor
serser
1 sene önce
bu sezonun en kötü bölümleri arasında bence bu bölüm. dizinin yarısı zaten cercei nin patlatma aşamalarıyla geçiyor. bir önceki bölüm daha iyiydi.
İsim
1 sene önce
Çarizard söz dinleyince bu iş olur?
Jon
1 sene önce
Jon snow sahneleri haric dizi bok gibi
ad
1 sene önce
yani Jonh Snow bir targenyan mı şimdi?
Aytek
1 sene önce
Görüntü kalitesi, çeviri ve senaryo iyiydi. Sonraki sezon aşağıda tahmin edilenler gibi değil, tahmin edilemez olur umarım.
BAYBARS
1 sene önce
budur kardeşim işte..teşekkürler emeği geçen herkese..kaliteli pırıl pırıl bir şekilde izleme olanağı verdiğiniz için..kuzeyde bir kral güneyde danerys fırtınada doğan king landingde dizinin haşmetli kraliçesi cersei..daha kuzeyde bran ve ak gezenler..mormont hanesi leydisi bir yanda arya stark ayrı bir dünya...2017 kim öle kim kala bilmem ama inşallah izlemek nasin bütün game of thorenes hayranlarına..saygılar..eşşek herif seni unutmak olmaz çeviri için teşekkürler..
misafir
1 sene önce
Khalessee , ittifak için kimle evlenecek? Sanki Jon Snow Reis gibi. Fikri olan varmı ?
Cem
1 sene önce
Sonraki Bölüm ve Sezon bomba olacak gibi Büyük Savaş geldi çattı ejderhalarda ölülerle savaşacak mı acaba ?
abrek
1 sene önce
TEŞEKÜRLER @EŞŞEKHERİF.......
yusuf
1 sene önce
Kuzeyde ak gezenler ile büyük bir savaş diger yanda ise kahalesinin büyük savaşı başlıyor gelecek bölümler muhteşem olacağa benziyor